اخبار > جذب 55 درصد تسهیلات بهسازی ونوسازی واحدهای نانوایی در خراسان شمالی 


مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی از جذب بیش از 55 درصد تسهیلات اختصاص یافته در جهت بهسازی، نوسازی و سرمایه در گردش نانوایان در سطح استان خراسان شمالی در سال 99 خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله وخدمات بازرگانی خراسان شمالی : سید جلال موسوی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان با اعلام این خبر گفت : با احتساب پرداخت 9 میلیارد و یکصد و بیست میلیون تومان تسهیلات به تعداد 228 واحد نانوایی در طی سال 99 افزون بر 55 درصد از مقدار تسهیلات اختصاص یافته به استان خراسان شمالی جذب شده است.

سید جلال موسوی اظهار کرد : جهت گیری این تسهیلات در سال جاری بیشتر به سوی تهیه ابزار و ادوات فرآوری و تهیه خمیر و ماشین آلات پخت در جهت ارتقای روز افزون کیفیت نان وهمچنین کاشی وسرامیک محل نانوایی، شیشه سکوریت و خرید دوربین حفاظتی برای افزایش کنترل بهداشت و رعایت پروتکل های بهداشتی محل فعالیت نانوایی استان می‌باشد .

وی گفت : در سال 99 برای تعداد 410 واحد نانوایی مجموعا 16 میلیارد وچهار صد میلیون تومان تسهیلات با نرخ 15 درصد در نظر گرفته شده بود که هر واحد می توانست تا سقف 40 میلیون تومان از این وام بهره مند شود .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


٠٩:٥٥ چهارشنبه ١٨ فروردين ١٤٠٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: