اخبار > برگزاری اولین نشست بررسی کشت قراردادی گندم در کهگیلویه وبویر احمداولین نشست بررسی کشت قراردادی گندم با حضور دستگاه های مرتبط در این حوزه در سالن جلسات اداره کل غله وخدمات بازرگانی استان کهگیلویه وبویر احمد  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله وخدمات بازرگانی استان کهگیلویه وبویر احمد؛ ابوالحسن صداقت کیش دراولین نشست بررسی کشت قرار دادی گندم  با اشاره به اهمیت این محصول از تمامی دست اندرکاران خواست بابرنامه ریزی دقیق و منظم نسبت به برگزاری مداوم جلسات اقدام کنند.

صداقت کیش همچنین به دستورالعمل ابلاغی شرکت بازرگانی دولتی ایران در خصوص برآورد تقاضای مشتریان گندم صنف و صنعت و انعقاد به موقع قرار داد کارخانجات با کشاورزان اشاره کرد .

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه وبویر احمد یاد آور شد: در فصل خرید سالجار ی بیش از 31 هزارو 70 تن گندم از گندمکاران خریداری و بالغ بر 1561 میلیارد ریال به کشاورزان پرداخت شد.

در این نشست  که به  ریاست رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان  ومعاونت های تولیدات گیاهی و زراعت این سازمان ومدیر عامل بانک کشاورزی و مدیران کارخانجات آرد و  تعدادی دیگر از مسئولین استان برگزار شد الیاس تاج الدینی رئیس سازمان جهاد کشاورزی بر هماهنگی و آمادگی تمامی دستگاه های ذیربط با کشت قراردادی و ایجاد زیر ساخت های مناسب برای انعقاد قرارداد با کشاورزان در اسرع وقت تاکید کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از مدیر عامل بانک کشاورزی استان خواست تا  مقدمات لازم در خصوص تامین اعتبارمورد نیاز طرح را آماده و در اختیار دستگا ه های ذیربط قرادهد.


١٣:٠٨ چهارشنبه ٥ آبان ١٤٠٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: