اخبار > سرپرست معاونت بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران منصوب شد ‌‌دکتر سید سعید راد، معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با صدور حکمی حیدرعلی نصر را به سمت سرپرست معاونت بازرگانی داخلی این شرکت، منصوب و از زحمات حسن حنان معاون سابق بازرگانی داخلی، تقدیر و تشکر کرد.

 به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران (مبدا)؛  مراسم تکریم و معارفه معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

در متن حکم صادره از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی خطاب به نصر آمده است: نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران منصوب می‌شوید.‌

امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج)، در چهارچوب ضوابط، قوانین و مقررات در نهادینه کردن مأموریت‌های شرکت از جمله خرید تضمینی محصولات کشاورزی، گندم و دانه‌های روغنی و تنظیم بازار کالاهای اساسی با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط و خدمت‌رسانی به مردم، موفق و مؤید باشید.

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز ضمن تبریک به جناب آقای نصر و آرزوی موفقیت برای ایشان، از خدمات و زحمات جناب آقای حنان قدردانی می‌کند‌. 


١٩:٤٦ سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: