اخبار > 25 دی‌ماه بهره‌برداری سراسری از سامانه فروش آرد کشور(سیما) 

مدیرکل هماهنگی آرد و نان شرکت بازرگانی دولتی ایران از بهره‌برداری سراسری سامانه سیما (سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور) از 25 دیماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ محمد حسن جلالی گفت: با توجه به  برنامه‌ریزهای انجام شده، سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور به صورت کامل از 25 دی‌ماه عملیاتی می‌شود.

جلالی با اشاره به این که پیش از این، این سامانه در برخی استان‌ها به صورت کامل و در برخی استان‌ها حداقل در یک شهرستان مورد  استفاده قرار گرفته، افزود: بارگذاری سهمیه آرد یارانه‌ای نانوایی (نوع 1 و 2) استانها، از 15 دی‌ماه در سامانه سیما عملیاتی شده و از ماه‌های آینده این بارگذاری از بیستم هر ماه انجام خواهد شد.

وی عنوان کرد: سامانه خرید آرد یارانه‌ای(پیشین) حداکثر تا 30 دیماه و سامانه فروش آرد سایر مصارف تا 24 دیماه در دسترس و فعال است.

جلالی خاطر نشان کرد: اطلاعات خرید گندم کارخانجات نیز از 20 دی‌ماه از سامانه سیفا به سامانه یکپاچه مدیریت آرد کشور (سیما) منتقل می‌شود و گندم کارخانجات شارژ خواهد شد.

مدیرکل هماهنگی آرد و نان شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: اختصاص گندم کارخانجات بر اساس مقدار خرید گندم و توزیع از انبارهای در اختیار این شرکت ( مانند سامانه سایر مصارف قبلی) انجام می‌شود.


٠٩:٣٣ دوشنبه ٢٠ دی ١٤٠٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: