اخبار > وزیر جهاد کشاورزی: مشکلی در تامین کالا‌های اساسی تا پایان سال نداریموزیر جهاد کشاورزی گفت: روند تامین کالا‌های اساسی به خوبی انجام می‌شود و تا پایان سال مشکلی در تامین کالا‌های اساسی نخواهیم داشت.

به گزارش  شرکت بازرگانی دولتی ایران به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، سیدجواد ساداتی نژاد درباره ذخیره کالا‌های اساسی در کشور افزود: با دستور رئیس جمهور و همکاری بانک مرکزی تلاش کردیم که ذخایر راهبردی را به حد مناسب برسانیم تا مشکلی در زمینه تامین کالا‌های اساسی نداشته باشیم.

ساداتی نژاد درباره موضوع برنج هم گفت: از روز شنبه تزریق برنج خارجی به بازار شروع شده و قطعاً در حوزه برنج خارجی و قیمت آن شرایط را بصورت مناسب نگه خواهیم داشت؛ در برنج ایرانی بدلیل خشکسالی امسال کاهش تولید داشتیم که موجب شده نوسان در قیمت بوجود بیاید، ولی قطعاً در حوزه برنج خارجی به اندازه کفایت ذخایر برنج وجود دارد و شرکت بازرگانی دولتی هم از روز شنبه توزیع را در بازار شروع کرده است و این کار را برای تنظیم بازار ادامه خواهیم داد.

وزیر جهاد کشاورزی درباره گندم هم افزود: امسال به دلیل خشکسالی کاهش تولید گندم داشتیم که تامین و خرید آن را انجام دادیم و مشکلی هم تا پایان سال در خصوص گندم نخواهیم داشت.


١٥:٤٥ چهارشنبه ١٧ شهريور ١٤٠٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: