اخبار > پهلوگیری پنج کشتی حامل گندم و شکرخام در بندر امام (ره)مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان از پهلوگیری پنج فروند کشتی حامل گندم و شکر خام  در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله وخدمات بازرگانی استان خوزستان ؛ امید جهان نژادیان گفت: چهار فروند کشتی حامل ۳۰۱هزار و ۵۰۰ تن گندم و یک کشتی حامل ۶۵هزار تن شکر خام  در بندر امام خمینی پهلوگرفتند.

جهان نژادیان  با بیان اینکه  واردات محموله‌های گندم و شکر خام وارداتی به سفارش شرکت بازرگانی دولتی ایران بوده است افزود: عملیات تخلیه  گندم و شکر پس از انجام تشریفات و نظارت های قانونی آغاز می شود.

وی  میزان تخلیه ی  روزانه کالا از کشتی ها  در این بندر را حدود ۴۰هزار تن اعلام کرد و افزود: ۱۵ تا ۲۰هزار تن از این میزان بارگیری و  به سایر استان ها ارسال می شود.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان  با بیان اینکه حدود ۳۵۰هزار تن گندم ، ۱۵۰هزار تن روغن خام خوراکی و ۶۵هزار تن شکر در انبارهای بندرامام خمینی موجود است  افزود:این کالاهای اساسی به تدریج از انبارهای بندر امام خمینی خارج و توسط شبکه حمل و نقل ریلی و جاده ای به سایر مناطق  ارسال می شود.


١١:٣٥ سه شنبه ٢٠ مهر ١٤٠٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: