اخبار اداره کل استانهابا تاکید بر شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»؛ وزیر صمت اهم برنامه‌های وزارتخانه در سال 1400 را ابلاغ کرد
وزیر صنعت، معدن و تجارت اهم برنامه های وزارتخانه در سال 1400 را به قائم مقام امور بازرگانی، معاونین و روسای سازمان ها، شرکت ها، صندوق ها و مؤسسات وابسته ابلاغ کرد.
 ٢٣:٠٦ - دوشنبه ٦ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
98 درصد مطالبات گندم‌کاران گلستان پرداخت شد
سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان از خرید تضمینی 760 هزار تن گندم از کشاورزان گلستانی خبر داد که تاکنون 98 درصد پول گندم‌های خریداری شده به گندم‌کارانی که محموله خود را به مراکز خرید این استان تحویل داده‌اند و در سامانه ثبت شده‌اند، پرداخت شده است.
 ١٤:٤٩ - شنبه ١٤ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رضایت گندم‌کاران لرستانی از تحویل گندم در مراکز خرید
گندم‌کاران استان لرستان در گفتگو با روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی این استان از نحوه‌ی ارائه خدمات توسط عوامل مراکز خرید اظهار رضایت کردند.
 ١٣:٤٢ - دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
فعالیت 41 مرکز خرید تضمینی گندم در کرمانشاه / پرداخت به موقع مطالبات گندمکاران استان
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: تاکنون 114 هزار و 87 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در مناطق گرمسیر و معتدل استان کرمانشاه خریداری و ذخیره سازی شده است .
 ١١:٢٠ - شنبه ٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
خرید گندم در فارس از نیم میلیون تن گذشت/رشد 30 درصدی خرید گندم و کلزا
مدیر بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس گفت: خوشبختانه در سال جاری خرید تضمینی گندم در استان با رشد۳۰ درصدی و خرید دانه روغنی کلزا با رشد۲۳ درصدی روبرو بوده است.
 ٠٩:٥٥ - شنبه ٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسعه پارک‌های علم و فناوری در تفاهم‌نامه شرکت بازرگانی دولتی ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: طی تفاهم نامه منعقد شده با معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری مقرر شد پارک علم و فناوری زاهدان با تخصیص اعتبار قریب به 116 میلیارد تومان به خارج از شهر انتقال داده شده و نسبت به توسعه پارک های فناوری در راستای توسعه اشتغال و ایجاد صنایع دانش بنیان اقدام شود.
 ١٢:٢٩ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح مفاد احکام کارکنان قراردای در گفتگو با مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی شرکت بازرگانی دولتی ایران در تشریح سازوکار اجرایی تبصره‌ی 3 ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه که در قالب بخشنامه‌ی سازمان اداری و استخدامی برای کارکنان قرارداد کار معین(مشخص) صادر شده به مزایای 10 گانه‌ی این بخشنامه اشاره کرد.
 ١٢:٠٥ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نگاهی اجمالی به عملکرد شرکت بازرگانی دولتی ایران در سال گذشته
عملکرد تأمین کالاهای اساسی شرکت بازرگانی دولتی ایران در سال 1398 و برنامه های آن را در سال 1399 با کلیک بر روی این لینک مشاهده نمایید.
 ١٠:٣٥ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>