اخبار > معاون بازرگانی غله یزد: مردم تخلف در فروش روغن را به 124 اطلاع دهند
معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان یزد با اشاره به اینکه روغن مصرفی خانوار به طور کامل تأمین شده است، گفت: فروش سایر کالاها به همراه روغن تخلف است و مردم با مشاهده این رفتار آن را به ۱۲۴ گزارش کنند.
به گزارش روابط عمومی غله و خدمات بازرگانی استان یزد: شمس الدینی با اشاره به اینکه روزانه ۶۰ تا ۷۰ تن روغن خوراکی وارد استان یزد می شود، افزود: مشکلی در بحث تامین روغن خانوار استان یزد نداریم.
وی افزود: روغن که از کالا های اساسی است از چهار محل بخش خصوصی، ذخیره راهبردی، بخش کشت دانه های روغنی و واردات دانه های روغنی تامین می شود.
معاون بازرگانی اداره کل غله استان یزد اظهار کرد: خوشبختانه مشکلی در بحث تامین روغن خانوار نداریم و حتی فروش روغن از سطح فروشگاهی وارد سطح خرده فروشی شده است و هیچ فروشگاهی حق فروش روغن در گروه فروش سایر اجناس ندارد واین تخلف است.

شمس الدینی با اشاره به اینکه در بخش تامین روغن صنف هم ۶۰۰ تا ۷۰۰ تن روغن از هفته آینده توزیع می شود،  افزود: مشکل تامین روغن بخش صنعت به زودی با همکاری  انجمن تخصصی روغن و سازمان های جهاد و صمت رفع می شود.
وی یادآور شد: تصمیم داریم از طریق تحویل روغن خام به واحد های تصفیه و تولید روغن در استان های همجوار روغن مورد نیاز استان را تامین کنیم.


١٤:٠٥ سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: