اخبار > افزایش متوسط درآمد هرگندم‌کار در سال 1399/واریز به‌روز پول گندم‌ها
 

مدیر کل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران افزایش قیمت گندم را از ویژگی‌های خرید تضمینی سالِ 1399  اعلام کرد که متوسط درآمد یک کشاورز از حدود 30 میلیون تومان در سال 1398 به بیش از 41 میلیون تومان رسیده است.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، مرتضی سعادتی کیا گفت: فصل خرید سال 1399 با شیوع ویروس کرونا در کشورهمزمان شد که با الزام رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و آموزش مجازیِ عوامل کلیدی در مراکز خرید سال خوبی در خرید رقم خورد.

سعادتی کیا افزود: با تغییر ابزار ارزیابی، افت مفید و غیر مفید گندم‌های تحویلی ازالک با چشم‌های 2*2میلی متر به الک با چشم‌های 1.7*20 میلی متر درکیفیت‌ گندم‌های خریداری شده موثر بود.

او اجرایی شدن کشت قراردادی و خرید 90 هزار تن گندم دوروم توسط کارخانجات تولید ماکارونی ودرج در سامانه خرید را از ویژگی دیگر خرید این سال اعلام کرد.

مدیر کل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران عنوان کرد: در سال 1399 پول گندم‌های خریداری شده با فاصله‌ای کوتاه از زمان تحویل به حساب کشاورزان واریز شد. این کارِ بزرگ با وجود تشدید تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا بود که عملکرد خوبی در پروژه‌ی خرید 1399 نسبت به سال‌های قبل انجام شد.


١٤:٣١ يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: