اخبار > تأکید بر اجرای برنامه حمل گندم و تنظیم بازار کالاهای اساسی
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه " حمل آرد واحدهای نانوایی و گندم صنف و صنعت" با اشاره به ضرورت حمل به‌موقع و فروش گندم صنف و صنعت به مقدار سال گذشته، بر تعامل واحدهای استانی برای تنظیم بازار کالاهای اساسی تأکید  کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ یزدان سیف در این نشست سراسری که به صورت ویدیو کنفرانس با مدیران واحدهای استانی برگزار شد، اظهار کرد: برنامه فروش گندم مصارف صنف و صنعت به میزان سال گذشته است که باید برای استان‌ها شارژ شود و استان‌ها باید در حمل گندم صنف و صنعت جدیّت داشته باشند.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: برای رصد گندم‌های به فروش رفته اطلاعات سیلوهای استان مقصد که از طریق کارخانجات آرد خریدرای کرده‌اند به استان‌های مبدأ اعلام تا رصد شوند.

سیف در این نشست همچنین به حضور میدانی در تنظیم بازار کالاهای اساسی تاکید و اظهار کرد که با کمک سازمان‌های صمت و سایر دستگاه‌های ذیربط ، مدیران استان‌ها حضوری فعال در رصد بازار این کالاها از جمله: روغن و شکر داشته باشند.

براساس این گزارش؛ در این نشست حسن حنان، معاون بازرگانی داخلی شرکت نیز موجودی گندم کشور را مطلوب اعلام کرد. در این نشست مقرر شد تا گندم صنف و صنعت استان متقاضی از مازاد گندم سایر استان‌ها تأمین شود.

 


١٢:٤٨ شنبه ٢٠ دی ١٣٩٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: